Yorumlar • ( 4/5 ) burçe gökbörü : burçe gökbörü Tarih : 12/07/2012

  ellerinize sağlık kitap elime bugün geçti çok ama çok güzel olmuş.bayıldım resmen emeğinize sağlık

 • ( 4/5 ) salih : salih Tarih : 11/07/2012

  sevgilime yıl dönümümüz için yaptırdım ilk başta biraz terddütlerim vardı ama elime geçince çok begendim gercekten ellirinize emeğinize sağlık inşallah sevgilim de begenir emınım ki beğenecek teşekkürler... :))

 • ( 5/5 ) sevgiliyedair : sevgiliyedair Tarih : 10/07/2012

  Duygu hanım sipariş vermniz yeterlidir. Sİpariş verildikten sonra sizleri bilgi teyiti için arıyoruz.

 • ( 5/5 ) duygu : duygu Tarih : 09/07/2012

  kitabı sipariş vermeden önce sizinle ilk önce iletişime geçilmeli yoksa sipariş ver butonundaki işlemlerden sonra mı sizler iletişime geçiyorsunuz?

 • ( 4/5 ) sevgiliyedair : sevgiliyedair Tarih : 07/07/2012

  leyla hanım kitabı beğenmenize bizde siz kadar sevindik. umarız eşinizde beğenecektir. Mutlulugunuz ömür boyu daim olsun

 • ( 4/5 ) sevgiliyedair : sevgiliyedair Tarih : 07/07/2012

  Burak bey Kitap teslimini kargo şubesinden de yapabiliriz. Adres kısmında bizlere PTT , aras kargo veya yurtiçi kargo şube ismi belirtmeniz yeterlidir.

 • ( 5/5 ) burak : burak Tarih : 06/07/2012

  ben siparişi verip evime gelmesini istemiyorum kargodan gidip kendim teslim almak istiyorum bu mumkun mu nasıl yapıcaz bunu

 • ( 5/5 ) LEYLA KAHVECİ : LEYLA KAHVECİ Tarih : 05/07/2012

  eşime evlilik yıl dönümümüz için hazırladığım hediye.evet güzel olacağını düşündüğüm için yaptırdım ama bu kadarımı beklemiyordum.okurken ben ağladım.bizi o kadar yansıtmış ki her kelime içime işledi.bu gün hediye edicem eşime çoook mutluyum.zamanında tes

 • ( 4/5 ) sevgiliyedair.com : sevgiliyedair.com Tarih : 03/07/2012

  Merhabalar Selin Hanım Daha önce de bu şekilde istek gelmişti ve üzerimize düşen ne ise yaptık. Siz tamamen kendi yazılarım olsun siz sadece kapak tasarımını ve kitap cilt işini yapın diyen bir çok müşterimiz oldu ve gayet memnun kaldılar.

 • ( 5/5 ) Selin Boykız : Selin Boykız Tarih : 30/06/2012

  Merhaba, tasarımlarınız gerçekten çok hoş fakat ben kitabı kendim yazmak istiyorum.Sevgilim başkalarının kelimelerini anlar :) Benim yazıp sizin basmanız kapak tasarımlarını falan yapmanız mümkün mü ?

Karar veremediniz mi ? Yardımcı olalım.

Sevgiliye kitap; Sitemizdeki Sipariş formunda size sormuş olduğumuz sorularla, kendi bünyemizde bulunan yazılar birleştirilerek 100 sayfalık bir kitap oluşturulmaktadır. Yazılar tamamen siz yazmıssınız gibi karşı tarafa hitaben yazılmaktadır. Hiç bir şekilde anlam kopukluğu olmamaktadır. Sipariş formunda yükleyeceğiniz 3 Adet fotoğraftan 1 adeti ön kapak, 1 adeti arka kapak ve diğer 1 tanesi tüm sayfalarda yazıların altında görünecek şekilde kullanılmaktadır. Kitap kapağı sadece size özel tasarlanmaktadır. Kitabın Adını, arka kapak metnini yine siz belirtmektesiniz. Kitapta yazar olarak sizin adınız yazmaktadır. Kitaptarn Firmamıza ait herhangi logo yazı telefon numarası bulunmamaktadır. Önemli not: Siparişler sadece sitemiz üzerinden  alınmaktadır. www.sevgiliyedair.com Bunun dışında sipariş kabul edilmemektedir.   Anlayışınız için teşekkürler. Kargo Ücretsizdir.

Sevgiliyedair.Com | 2018 Tüm hakları saklıdır.