Yorumlar • ( 4/5 ) Sevgiliyedair.com : Sevgiliyedair.com Tarih : 22/08/2012

  Bu güzel mesajınızdan dolayı teşekkür ederiz Murat bey. Size özel bir şey değildi tüm müşterilerimize aynı titizlikte çalışmalar yapıyoruz. Yapılan çalışmayı beğenmeniz bizi sevindirdi. Tekrar teşekkürler

 • ( 5/5 ) esma : esma Tarih : 13/08/2012

  ben erkek arkadaşıma doğumgünü hediyesi olarak hazırlamak istiyorum ama onun doğduğu günden itibaren olan fotolarını ve anılarımızı da yazmak istiyorum benim buna yönelik bir hazırlığım oldu. bir de ben kitapta genelde kendi cümlelerim olsun istiyorum yardımcı olursanız hemen sevinirim

 • ( 4/5 ) sevgiliyedair.com : sevgiliyedair.com Tarih : 13/08/2012

  Esma hanım dilediğiniz şekilde kitabınızı hazırlayabiliriz. (gerekli bilgilendirme telefon ile esma hanıma iletilmiştir)

 • ( 4/5 ) AYSEGUL : AYSEGUL Tarih : 08/08/2012

  kitabı sipariş vereli 2 gün oldu ve ben sabırsızlıkla beklıyorum umarın beklediğim gibi muheşem olur ve sevdiğimm mutluluktan uçar inş.

 • ( 4/5 ) Özge : Özge Tarih : 07/08/2012

  Sevgilime doğum günü hediyesi olarak yaptırmak istiyorum.. fakat 100-110 sayfa arası yazmışsınız. biz siparis formunda bir kaç cümle yazıcaz.. gerisi nasıl olacak?

 • ( 5/5 ) sevgiliyedair.com : sevgiliyedair.com Tarih : 07/08/2012

  Özge hanım sipariş formunda sorduğumuz sorulara istinaden hazır şablonlarımızı hiç bir kopukluk olmadan sizlere göre uyarlamaktayız. Örnek Sayfalar bölümünden inceleyebilirsiniz.

 • ( 5/5 ) İrem : İrem Tarih : 01/08/2012

  süper olmuş ellerinize sağlık muhteşem çook beğendim. çook teşekkür edıyoruuum

 • ( 4/5 ) Funda : Funda Tarih : 29/07/2012

  Dün sipariş verdim ve bugün elime geçti kitabım.Çok teşekkür ederim.Gerçekten çok güzel olmuş.Emeğinize sağlık.

 • ( 4/5 ) aslan : aslan Tarih : 26/07/2012

  telefon numaramı bidireyim ama işim gereği telefon kullanmam biraz zor dolayısı ıle ulasma sorunu olabilir ben sitedeki numaranızla size ulassam olurmu bilgi vermek için

 • ( 4/5 ) sevgiliyedair.com : sevgiliyedair.com Tarih : 26/07/2012

  aslan bey tabiki stemizdeki numaralardan bize ulaşabilirsiniz

Karar veremediniz mi ? Yardımcı olalım.

Sevgiliye kitap; Sitemizdeki Sipariş formunda size sormuş olduğumuz sorularla, kendi bünyemizde bulunan yazılar birleştirilerek 100 sayfalık bir kitap oluşturulmaktadır. Yazılar tamamen siz yazmıssınız gibi karşı tarafa hitaben yazılmaktadır. Hiç bir şekilde anlam kopukluğu olmamaktadır. Sipariş formunda yükleyeceğiniz 3 Adet fotoğraftan 1 adeti ön kapak, 1 adeti arka kapak ve diğer 1 tanesi tüm sayfalarda yazıların altında görünecek şekilde kullanılmaktadır. Kitap kapağı sadece size özel tasarlanmaktadır. Kitabın Adını, arka kapak metnini yine siz belirtmektesiniz. Kitapta yazar olarak sizin adınız yazmaktadır. Kitaptarn Firmamıza ait herhangi logo yazı telefon numarası bulunmamaktadır. Önemli not: Siparişler sadece sitemiz üzerinden  alınmaktadır. www.sevgiliyedair.com Bunun dışında sipariş kabul edilmemektedir.   Anlayışınız için teşekkürler. Kargo Ücretsizdir.

Sevgiliyedair.Com | 2018 Tüm hakları saklıdır.