Yorumlar • ( 4/5 ) fatih : fatih Tarih : 13/09/2012

  merhaba sevgilimle iliskim 3 ay oldu..dogum gunu icin bu hediye uygun olur mu acaba?

 • ( 5/5 ) sevgiliyedair.com : sevgiliyedair.com Tarih : 13/09/2012

  Merhaba Fatih Bey. Hediye vermede ilişki süresi önemli değildir. Size sormuş olduğumuz sorulara detaylı bilgiyi vermeniz kitabın yazımında kolaylık sağlayacaktır. Kişiye özel bir hediye olduğu için eminim hediye edeceğiniz kişinin fazlasıyla hoşuna gidecek ve onu mutlu edecektir...

 • ( 4/5 ) gülşen : gülşen Tarih : 12/09/2012

  merhaba; ben sevgilim için doğum günü hediyesi olarak düşündüm ve sipariş vericem fakat kitap içinde yayınlanan fotografın arka kapak veya ön kapak fotografı olmasını istemiyorum. nerden yükleyebilirim ?

 • ( 5/5 ) sevgiliyedair.com : sevgiliyedair.com Tarih : 12/09/2012

  Merhaba Gülşen Hanım. Ön kapak ve arka kapak fotoğrafları dışında Alternatif 1 ve 2 olmak üzere 2 adet resim istiyoruz. Zaten orada alternatif fotoğraf yükleme diye yazıyor oradan gönderebilirsiniz.

 • ( 4/5 ) nuri : nuri Tarih : 11/09/2012

  her sayfa da yoksa belirli sayfalarda mı?cok rahtsz ettm fkat bırsey daha sormak ıstıyorum sevgilimn dogum gunu icin yaptırmayı dusnuyorum alternatif fotolara onun ftolarını mı eklylm yoksa tum fotolar birlikte oldgmuz fotolar mı olmalı?yanıtladgınz tum sorular icin cok tsk ederim...

 • ( 5/5 ) sevgiliyedair.com : sevgiliyedair.com Tarih : 11/09/2012

  Merhaba nuri bey alternatif fotografları yazı altlarında her sayfada kullanmak için istiyoruz. fligran resimler her sayfada bulunmaktadır. nuri bey dilerseniz bize telefon numaranızı bırakın aklınızda cevapsız sorular kalmasın. iyi günler dileriz

 • ( 5/5 ) Sezer Uzuner : Sezer Uzuner Tarih : 10/09/2012

  Düşünen eden emeği geçen herkezin yüreğüne gönlüne sağlık :) Gerçektende süper olmuş kitabım, açıkcası çok etkileyici bişey olmayacağını düşünüyordum ama bugün teslim aldım kargodan. Sonuç beklentilerin çok çok üstünde :):) Teşekkür ederim ;):)

 • ( 4/5 ) nuri : nuri Tarih : 09/09/2012

  mrb normalde sayfalarda filgiran foto bulunmuyo mu?

 • ( 4/5 ) sevgiliyedair.com : sevgiliyedair.com Tarih : 09/09/2012

  Merhaba nuri bey alternatif fotoğraflarınızdan 1 adetini sayfalar arasında yazıların altında fligran olarak kullanmaktayız.

 • ( 5/5 ) betül : betül Tarih : 08/09/2012

  ben bir şeyi merak ediyorum. acaba bunu kargo ile eve teslim etmeden kendimiz gidip alacağımız bir yer yok mu?

Karar veremediniz mi ? Yardımcı olalım.

Sevgiliye kitap; Sitemizdeki Sipariş formunda size sormuş olduğumuz sorularla, kendi bünyemizde bulunan yazılar birleştirilerek 100 sayfalık bir kitap oluşturulmaktadır. Yazılar tamamen siz yazmıssınız gibi karşı tarafa hitaben yazılmaktadır. Hiç bir şekilde anlam kopukluğu olmamaktadır. Sipariş formunda yükleyeceğiniz 3 Adet fotoğraftan 1 adeti ön kapak, 1 adeti arka kapak ve diğer 1 tanesi tüm sayfalarda yazıların altında görünecek şekilde kullanılmaktadır. Kitap kapağı sadece size özel tasarlanmaktadır. Kitabın Adını, arka kapak metnini yine siz belirtmektesiniz. Kitapta yazar olarak sizin adınız yazmaktadır. Kitaptarn Firmamıza ait herhangi logo yazı telefon numarası bulunmamaktadır. Önemli not: Siparişler sadece sitemiz üzerinden  alınmaktadır. www.sevgiliyedair.com Bunun dışında sipariş kabul edilmemektedir.   Anlayışınız için teşekkürler. Kargo Ücretsizdir.

Sevgiliyedair.Com | 2018 Tüm hakları saklıdır.