Neden biz ?

 Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti; ilkelerimizden ve kaliteden ödün vermeden en uygun fiyata, müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sunmaya çalışıyoruz. Sevgiliyedair.Com, 5 yıllık tecrübesi ile sevgiliye kitap sitesi olarak hizmet vermektedir.  İnternetten hediye göndermek isteyen siz değerli müşterilerimize, müşteri memnuniyetinin önemini bilen bir alışveriş sitesi olarak siparişlerinizi, zamanında ve eksiksiz teslim etmektedir. Açıldığımız günden beri binlerce müşterimizin mutluluklarına şahit olduk. Bu esnada bizim fikrimizi çalan bir çok merdivan altı çalışan siteler ortaya çıkmıştır. Bu siteler emek hırsızlığından başka birşey yapmamaktadırlar. Bu tür sitelere itibar etmeyiniz. Yorumlar sayfasına göz atarak yıllara göre müşteri memnuniyetimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Neden Sevgiliyedair.com?


Sitemizi tercih etmeniz için nedenler;

 • Türkiye’nin her şehrine uzak yakın demeden en kısa sürede kargo imkânı
 • Memnun kalmadığınız takdirde 3 gün içerisinde almış olduğunuz ürünü sorgusuz sualsiz iade etme hakkına sahipsiniz. İade durumlarında kargo ücreti (20 TL) düşülüp kalan kısım iade edilmektedir.
 • Güvenli ve kolay alışveriş imkânı,
 • Orijinal ve kaliteli ürünleri en uygun fiyata bulabilme,
 • Deneyimli, güler yüzlü ve konusunda uzman satış temsilcileri,
 • Sipariş öncesi ve sonrasında her türlü desteğin sağlanması,
 • Kredi kartına 9 aya varan taksit imkanı
 • Siparişinizi durumu hakkında SMS ile bilgilendirme
 • Ürün gizliliğinin sağlanması ve ürünün kapalı paket içerisinde gönderilmesi,
 • Satın almış olduğunuz ürünün belirtilen [veya istediğiniz] zamanda elinize ulaşması,
 • Ürün fiyatının sitemizde belirtildiği şekilde olması. Kapıda Ödemelerde Kargo Firması Tarafından 10 TL ek ücret alınmaktadır.
 • [Yurtdışı müşterileri için kargo ücreti alınmaktadır.]
 • Kolay ve anlaşılabilir bir web ara yüzü,
 • Firma bilgilerimizin ve sabit telefon numaralarımızın sitemizde açıkça yer alması.
Karar veremediniz mi ? Yardımcı olalım.

Sevgiliye kitap; Sitemizdeki Sipariş formunda size sormuş olduğumuz sorularla, kendi bünyemizde bulunan yazılar birleştirilerek 100 sayfalık bir kitap oluşturulmaktadır. Yazılar tamamen siz yazmıssınız gibi karşı tarafa hitaben yazılmaktadır. Hiç bir şekilde anlam kopukluğu olmamaktadır. Sipariş formunda yükleyeceğiniz 3 Adet fotoğraftan 1 adeti ön kapak, 1 adeti arka kapak ve diğer 1 tanesi tüm sayfalarda yazıların altında görünecek şekilde kullanılmaktadır. Kitap kapağı sadece size özel tasarlanmaktadır. Kitabın Adını, arka kapak metnini yine siz belirtmektesiniz. Kitapta yazar olarak sizin adınız yazmaktadır. Kitaptarn Firmamıza ait herhangi logo yazı telefon numarası bulunmamaktadır. Önemli not: Siparişler sadece sitemiz üzerinden alınmaktadır. www.sevgiliyedair.com Bunun dışında sipariş kabul edilmemektedir. Anlayışınız için teşekkürler. .Sevgiliye kitap; Sitemizdeki Sipariş formunda size sormuş olduğumuz sorularla, kendi bünyemizde bulunan yazılar birleştirilerek 100 sayfalık bir kitap oluşturulmaktadır. Yazılar tamamen siz yazmıssınız gibi karşı tarafa hitaben yazılmaktadır. Hiç bir şekilde anlam kopukluğu olmamaktadır. Sipariş formunda yükleyeceğiniz 3 Adet fotoğraftan 1 adeti ön kapak, 1 adeti arka kapak ve diğer 1 tanesi tüm sayfalarda yazıların altında görünecek şekilde kullanılmaktadır. Kitap kapağı sadece size özel tasarlanmaktadır. Kitabın Adını, arka kapak metnini yine siz belirtmektesiniz. Kitapta yazar olarak sizin adınız yazmaktadır. Kitaptarn Firmamıza ait herhangi logo yazı telefon numarası bulunmamaktadır. Önemli not: Siparişler sadece sitemiz üzerinden alınmaktadır. www.sevgiliyedair.com Bunun dışında sipariş kabul edilmemektedir. Anlayışınız için teşekkürler...

Sevgiliyedair.Com | 2018 Tüm hakları saklıdır.